DIY, INTERIÉRY, RECEPTY A DALŠÍ NEZBYTNOSTI, KTERÉ PŘINESL ŽIVOT

Farmářské trhy na náplavce
Dnes ráno jsem zapnula rádio a jako na zavolanou jsem uslyšela lákačku na Staroměstské náměstí (masopustní přehled masek) a náplavku (farmářské trhy). Mrkla jsem na hodiny a kupodivu bych něco stihnout mohla :-) Pokud mne sledujete přes fcb, tak už máte jasno, že já na masky peču ... U mě je hlavní tahák jídlo! (Vědět o vintage trzích, tak si asi i nařídím budík, ale takhle to bylo příjemné zpestření :-)


Vstup na trh byl celkem demotivující - davy lidí na malém prostoru mi nedělají dobře, ale já už mám 3. týden chuť na kvásek (respektive kyselo z něj) a tak jsem zatla zuby a šla hledat .. K mé úlevě mačkanice moc neprobíhaly.Murphyho zákony fungují neúprosně a tak samozřejmě kvásek nemám a naděje, že jej zde seženu, mi po rozhovoru s prodejci, přijde mizivá .. Ale já se nevzdám, seženu si ho jinde :-) Jinak trhy bych ohodnotila jako slabší průměr .. Můj nákup byl malinký - co tam taky nakupovat, když ovoce ještě není a zeleniny tam bylo pomálu a na vařená jídla ze stánků se dívám velmi skepticky (mimochodem slečna vedle mě našla v jídle kousek skla a igelit). 


Můj nákup: kváskový chleba (50 kč), hlíva ústřičná (29 kč), směs jader (42 kč), šunková klobása s jitrnicí (40 kč)


Na konec jsem si nechala návštěvu této lodi, z dálky jsem tam viděla nějaký stojan s oblečením a malinký šrumec kolem. K mému překvapení zde probíhal vintage bazar pod zádštitou sue ryder (domov pro týrané ženy). Nabídka byla pestrá a vedla i do podpalubí (odtud ale fotografie nemám, bylo tam celkem přeplněno..). 


Nejvíce mne zaujaly kabelky a doplňky. Oblečení už bylo hodně (jak to říct kulantně) retro ... a předražené, tedy pokud na něm byly cenovky. Všimla jsem si, že prodejci dost často dávali ceny od oka (celkem lituji slečnu, která si tam vyhlídla psaníčko, netakticky se nad ním rozplývala před kamarádkami a prodejce jí za ten kus (mimochodem zcela příšerného a obnošeného plastu) řekl 600.. Wtf?! - já vím, že to byla charita na dobrou věc, ale tohle?) Abych jen nekritizovala, narazila jsem tam i na paní, která měla vše za 100 kč a samozřejmě i oceněné.


Vybrala jsem si u ní 2ks, z té velké mám obzvlášť radost, je přesně na dokumenty A4 a materiál kůže ❤ na fotce nevypadá nic moc ale ve skutečnosti je velmi elegantní (btw podle fotek si říkám proč jsem si sakra nevzala tu háčkovanou?! :-)))

... FOLLOW ME ...

Share on Google Plus

About Folk BGStyle

Pořád něco studuji, předělávám, zkoumám, tvořím, vařím, .. prostě se snažím žít v lepším světě, věnovat se svým koníčkům, rodině a občas o tom napsat pár slov .. Vaše Folk

2 komentářů :

  1. Tam byla mamka a prý to bylo moc pěknéé :)) Má od tud plno zajímavých fotek, kupodivu jsou však uplně jiné než tvoje takže to mám z dvou různých pohledů, ty ses divala spíše na modu mamka spíš na dobroty a umění :)) dokonalost sama

    OdpovědětVymazat
  2. Love the Photos!

    http://www.naturellebeautywall.blogspot.mx/

    Att. Alexa Bernal

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši návštěvu a případné zanechání komentářů. Komentáře jsou moderované, proto prosím o trpělivost než se objeví na místě jakém mají. Folk