DIY, INTERIÉRY, RECEPTY A DALŠÍ NEZBYTNOSTI, KTERÉ PŘINESL ŽIVOT

Likvidace šatníku


Hej, jsem pořád tady!:-) Jak už říkala moje prababička: když problémy, tak veliké a naráz. Neudělala jsem si volno, už pár týdnů bojuji s připojením k internetu, kdy jsem slavila každé načtení emailu a tím moje aktivita na internetu končila...respektive jiná mi nebyla umožněna a tak doufám, že už teď snad bude vše v pořádku i když ještě na blogu bojuji s nahráváním obrázků, protože se mi nechce spárovat pc s foťákem ani s iphonem a samozřejmě všechny kvalitní fotky mám v nich :-) .. tak prosím o trpělivost, snažím se co mi síly stačí. Březen byl vůbec takový plodný na všelirůzné průšvihy a tak zdravím všechny mé marody a doufám, že karambol v podobě sražení autem se už snad vyhne všem v mému okolí, protože tento měsíc bylo splněno nad rámec očekávání (a už prosím nikdy více!).
Do toho všeho jsem se konečně odhodlala řešit stav mého obydlí a k tomu patří i redukce šatníku, nevím jak se mi to povedlo nastřádat, ale napočítala jsem na 50ks sukní, přes 200 ks triček a halenek a o kalhotách, košilích, šatech, svetrů a doplňcích už se raději ani nezmiňuji. Není divu, že mi jsou všechny skříně malé a potřebuji šatnu :-)) Ač nerada, musím uznat že ten objem prostě neunosím ani kdybych se každý den 3x převlékla, takže budu postupně dávat nějaké věci které znáte i z tohoto blogu na votocvohoz. První várku očekávejte do konce týdne, největší radost asi udělám slečnám s velikostí S a M :-)

PS: pokud mi na votocvohoz napíšete, že jste četli můj blog dostanete dáreček navíc. :-)




Mějte hezký týden



Share on Google Plus

About Folk BGStyle

Pořád něco studuji, předělávám, zkoumám, tvořím, vařím, .. prostě se snažím žít v lepším světě, věnovat se svým koníčkům, rodině a občas o tom napsat pár slov .. Vaše Folk

2 komentářů :

  1. Mě by zajímalo jaký máš nick na votočvohoz ;)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. nick by měl být FOLK, pokud by sis chtěla oblečení okouknout, vyzkoušet nebo si přijít pokecat tak 24.5. 2014 mne najdeš na jarmarku ona dnes, budu v 2. řadě u stolu číslo 54 :-)

      Vymazat

Děkuji za Vaši návštěvu a případné zanechání komentářů. Komentáře jsou moderované, proto prosím o trpělivost než se objeví na místě jakém mají. Folk