DIY, INTERIÉRY, RECEPTY A DALŠÍ NEZBYTNOSTI, KTERÉ PŘINESL ŽIVOT

Výprodej kosmetiky - Essence, Catrice, Manhattan
Dnes a zítra probíhá v Praze výprodej kosmetiky za pusinkové ceny pořádaný e-shopem babybaby. Naleznete zde testery za 5 a 10 Kč a plnohodnotné výrobky do 29 Kč.

První poznatek, který si zapisuji do paměti (a myslím si, že nebudu sama) je chodit včas a spíš s mírným předstihem. Ve 12.20 byla již fronta až ven, která se stála asi 1,5 hodiny a tato fronta nepolevila ani v 15.30 , kdy jsem toto místo opouštěla (tipuji ale, že čekací doba se protáhla). Pokud to opravdu nebudete stíhat skočte si někam pro svačinu, která vám určitě bodne.

a čekalo se a čekalo ... tenhle kousek celých 50 minut ...

Už při čekání se dozvíte hromadu věcí aniž byste chtěli :-) řeší se drby ze školy, osobního života i politika... Čím blíže budete toužené místnosti M, tím bude fronta tišší (to asi z hladu, dehydratace a zimy, která pronikala od vchodových dveří, které byly napevno otevřené ... nebo zafungoval magický kosmetický odér pudrů a voňavek, který sliboval kýžený cíl). Organizace se tedy krapet nepovedla a našlo se pár odpadlic, které to vzdaly hned po příchodu nebo v prvních 30 minutách. Velkou poklonu mají u mne pánské doprovody, které tohle vytrpěli pro své drahé polovičky. Přiznám se, být chlap tak zdrhám hodně daleko :-))

Při čekání na košík nebo krabici (krabice je ve finále lepší - nacpete do ní více věcí) jsem zkoukla dětské hračky. V nabídce je jen několika druhů - plyšáci, hračky do vany a dřevěný sortiment. No moc zájem to nebudilo, v hlavní roli byla přeci jen kosmetika :-)náhled jednoho ze stolů

Původně jsem si šla pro černou řasenku, umělé řasy a štětce. V tomhle ohledu zklamání. Nesehnala jsem nic z původního plánu, ale s prázdnou jsem neodešla. K výběru je opravdu velké množství makeupů, korektorů, tekutých i tuhých linek na oči, stínů a laků na nehty. Řasenky, bronzery a rtěnky nositelných barev, už na tom byly poněkud hůře. Překvapením byl peeling, sprchový gel a šampón z mrtvého moře.Výběr z posledních kolekcí (limitek) byl .. úsměvný. Tyto kolekce byly na zvláštním stole v originálních stojanech, které byly tak trošku vypleněné, vše v ceně za 29.90 a více.

Nakonec jsem nakoupila za 335 Kč. Většinu věcí (pokud to šlo) jsem brala dvojmo i pro Natty, která to riskla a nechala nákup na mě :-) No a tohle si nějak spravedlivě podělíme:

MAKE UPY
Catrice Matt Mousse 010 a 050 (ks/10Kč)
Catrice Perfect resist 030 (ks/30Kč)

TVÁŘENKY A BRONZERY
Catrice Defining Duo Blush 040 a O20 (ks/5kč)
Essence bronzing powder shimmer (ks/5kč)
Essence bronzing blush (ks/5kč)

RTĚNKY
Catrice Ultimate Shine 160 (ks/10kč)
Manhattan x-treme last&shine 27 (ks/10kč)
OČNÍ LINKY
Essence Love of my life 03 (ks/20Kč)
Essence metal glam 01 got a date (ks/20kč)

STÍNY
Manhattan Safari effects (ks/30kč)
Essence colour&shine 03 (ks/5kč)
ŘASENKY
Manhattan X-treme last Dark brown BD1002 (ks/30kč)
Manhattan X-treme last Dark brown BD1012 (ks/30kč)
PERO NA FRANC.MANIKURU
Essence french manicure&pedicure pen (ks/20kč)
TUŽKA NA OČI
Manhattan 94U (ks/15kč)
LIFTER NA OBOČÍ
Catrice C01 Casablanca Higlight´s (ks/30kč)

Pokud jste výprodej prošvihly neklesejte na mysli, určitě nebyl poslední :-)... FOLLOW ME ...Share on Google Plus

About Folk BGStyle

Pořád něco studuji, předělávám, zkoumám, tvořím, vařím, .. prostě se snažím žít v lepším světě, věnovat se svým koníčkům, rodině a občas o tom napsat pár slov .. Vaše Folk

2 komentářů :

  1. Jééé, tak to by bylo něco na mě, kosmetika :D dělám Avonku, ale stejně se ráda přehrabuju i v jiné :) :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :-) ve svém živlu tam byly veškeré slečny i jejich maminky a babičky, až na tu frontu to nemělo chybu. Celkem prozíravé bylo vzít si pouze 350 Kč, protože bych tam jinak nechala mnohem víc za "velmi-nutně-to-potřebuju a chci" věci a blbůstky :-)

      Vymazat

Děkuji za Vaši návštěvu a případné zanechání komentářů. Komentáře jsou moderované, proto prosím o trpělivost než se objeví na místě jakém mají. Folk