DIY, INTERIÉRY, RECEPTY A DALŠÍ NEZBYTNOSTI, KTERÉ PŘINESL ŽIVOT

INTERBEAUTY PRAGUE - veletrh kosmetiky a kadeřnictvíTuto výstavu jsme navštívily v den jejího zahájení. Prošly jí skrz na skrz a podělíme se s Vámi o naše zážitky. O co jste přišli a čeho nemusíte litovat, že jste neviděli...
Vstupenku jsme kupovaly na místě a tak nás místo 90,- stála 120,- Kč. Počítaly jsme se studenskou slevou - ale ta byla bohužel pouze pro skupiny - naše o 2 členech neprošla :-) Kompenzací nám měly být slevové kupony a volná vstupenka na Křižíkovu fontánu (ani jedno jsme ovšem nevyužily).Výstavní areál byl plný lidí, ale jak vidíte na fotografii, zas tak hrozné to nebylo. U každého stánku bylo dostatek místa a maximálně se čekalo v řádu vteřin až minuty. O to nás více mrzela neochota či arogantnost některých vystavujících a pouťové triky (např. u zázračného přípravku na růst řas, měla slečna evidentně nastavené řasy a přesvědčovala nás, že jí tyto vějíře narostly za 2 měsíce používání. No nekupte to ... a příště prosíme tu o perníkové chaloupce :-)). 
Také jsme narazily na absolutní neinformovatelnost hostesek, které na naše dotazy bezradně koulely očima (složení a chování výrobku nejsou podle nás maturitní otázky z chemie, ale celkem očekávatelné dotazy na takovéto akci). 
Další stánek se velmi divil, že si chceme něco koupit - ano je velmi udivující, že na výstavě o kosmetice, kde každý druhý stánek má speciální výstavní ceny, jsme si dovolily projevit zájem o koupi štětců, které byly na stojanu po několika kusech. 

... raději nebudeme uvádět konkrétní firmy, ale zklamaly jste nás.

Dalším nedostatkem bylo málo ukázek, workshopů a také jsme postrádaly vzorečky (ty jsme dostaly jen u jednoho stánku - nutno říci že jsme se neoháněly blogerskou činností - pak by to možná dopadlo jinak - ale nerady bychom pak psaly ovlivněnou recenzi)
Chtěly jsme zkusit gel-lak, ale upřímně k čemu by nám byl nalakovaný jeden prst? Pozitivum bylo, že jsme se alespoň dozvěděli, že touto metodou lze udělat i francii - jen je to pro manikérky náročnější a některé proto tvrdí, že to nejde. 
U jiného stánku bychom se dočkaly kompletní manikůry i s líčením - celkově asi na 1 - 1,5 hod. Super nápad, ale kapacitně jsme si spočítaly, že za jeden den stihli max 10 - 12 lidí.. Ve 14:00 hod už měli plno až do večera a zamlouvali místa na druhý den ...
Dopřát jste si mohli i masáže (zřejmě na odstranění celulitidy, či zpevnění dekoltu?). Tudíž čest odvážlivkyním, které si na inkriminovaná místa sedly v podprsence či jen v kalhotkách a nechávaly se sledovat širokým publikem ... doufám že se nebudete divit, když jsme se tomuto místu obloukem vyhnuly :-)

Další akce byly na redukci vrásek, plastiky či gelové nehty a tyhle starosti jsou bohudíky zatím mimo náš svět .. 

Dost ale negativ a vyzdvihněme pozitiva! I přes to všechno jsme našli příjemná místa, která nás něčím zaujala.

La Sultane de Saba - přírodní oleje, krémy, masky,... s opravdu krásnými přírodními vůněmi. Nad vlasovým olejem jsem zřejmě zaváhala - po vyzkoušení mi vlasy voní i po 24 hodinách.
Sparitual - milá obsluha, příjemný pealing a zajímavé laky (např. s částečky zlata). Odnesly jsme si odtud 2 a v některém z dalších článku Vám napíšeme jak jsme s nimi spokojené.
Harologi - vlasová kosmetika trochu jinak. Vyzkoušely jsme si zde vlasový rozbor a podle našich "diagnóz" (řešila se zde síla, pružnost a hydratace vlasů) jsme si odnesly šampony "na míru" pro nás (např. pro větší sílu dostala Folk speciální dvojitou dávku lecitinu - poctivě jej bude zkoušet a o pokroky se s Vámi podělí).

Součástí výstavy bylo i vyšetření znamének - mám doporučení na jedno vyříznutí, takže tuto návštěvu považuji za jednu z nejpřínosnějších z této výstavy. Další zastávkou mohlo být i vyšetření prsou, ale na toto si raději zaskočíme do klidu ordinace.

Nakonec jsme tuto výstavu zhodnotily jako silnější průměr. Co jsme ovšem měly vynechat, byla návštěva toalet - na zemi se tam válely dva mrtví brouci - tipujeme to na štěnice ... brr

z pochopitelných důvodů, jsme je fotily z uctivé vzdálenosti, co kdyby se rozhodly oživnout ...
... FOLLOW ME ...
Share on Google Plus

About Folk BGStyle

Pořád něco studuji, předělávám, zkoumám, tvořím, vařím, .. prostě se snažím žít v lepším světě, věnovat se svým koníčkům, rodině a občas o tom napsat pár slov .. Vaše Folk

0 komentářů :

Okomentovat

Děkuji za Vaši návštěvu a případné zanechání komentářů. Komentáře jsou moderované, proto prosím o trpělivost než se objeví na místě jakém mají. Folk