DIY, INTERIÉRY, RECEPTY A DALŠÍ NEZBYTNOSTI, KTERÉ PŘINESL ŽIVOT

To nejlepší z letních slev - OC Harfa


V pondělí jsme s Natty navštívily OC Harfa a prošly obchody, které lákají na slevy. Protože samotné kousky jsou nicneříkající, nafotily jsme pro Vás kompletní outfity, které se daly ze slev poskládat. Doufáme, že Vás trochu nainspirujeme. Fotografií je opravdu hodně a proto zítra očekávejte další várku známých značek a to nej co jsme našly.


Ve VeroMode to hýří barvami. Velmi mne potěšilo, že jsem zde našla další barvu "pleteného" univerzálního pásku, se kterým jste se již mohli na mém blogu setkat. Jelikož ho mám opravdu ráda - nemá dírky a tak se ideálně přizpůsobí mé postavě - pořídila jsem si i tuto poslední barvičku. Vlastním tedy černý, tmavě hnědý a nyní i v barvě velbloudí kůže. Dva přechozí mám z Německa již přes půl roku a nyní mi již k dokonalé sbírce chybí už jen v bílé barvě, ale klidně se nechám překvapit na jaké další narazím příště :-)
KappAhl nás oslnil svými krajkami a výšivkami. V bílém provedení je v nabíce ještě mnohem více, my Vám vybraly ty nejefektnější. U některých jsou již jen větší velikosti - což jistě poznáte i na fotografiích, že to není ono :-) Dá se ale vybrat od velikosti 34 až 44.

V H&M u nás zabodovala růžová barva ve všech odstínech. Příjemným ůlovkem byly tílka za 70,- Kč, které se v tomto počasí u nás ve skříni asi ani neohřejí.

Share on Google Plus

About Unknown

Pořád něco studuji, předělávám, zkoumám, tvořím, vařím, .. prostě se snažím žít v lepším světě, věnovat se svým koníčkům, rodině a občas o tom napsat pár slov .. Vaše Folk

0 komentářů :

Okomentovat

Děkuji za Vaši návštěvu a případné zanechání komentářů. Komentáře jsou moderované, proto prosím o trpělivost než se objeví na místě jakém mají. Folk