DIY, INTERIÉRY, RECEPTY A DALŠÍ NEZBYTNOSTI, KTERÉ PŘINESL ŽIVOT

nové vlasy & letní změna v Brazilském stylu


Po přežití zkouškového a pár životních peripetií, které nastaly v předešlých týdnech, to chtělo malou změnu. Prozkoumala jsem stav vlasů v zrcadle a nastal čas si přiznat, že s tím něco musí udělat kadeřnice -  což je pro mne ( po mnoha negativních zkušenostech ) stav jako když musíte k zubaři. Nicméně podařilo se mi, po pár omylech, nalézt šikovnou slečnu, ke které jsem se odvážila jít vyzbrojena konkrétní představou - tedy nejen obrázkem, ale i nastíněným postupem jak tohoto docílit.

Svoji inspiraci jsem našla v měsíčníku hair z minulého roku.
Vlasy jsem měla u konečků velmi vyšisované, u temene byly několik cm viditelné odrosty a konečky byly taktéž celkem oslabené a ztrácely "vůli" k vlnění. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla pro co nejvěrnější návrat k přírodní barvě, který by mé vlasy opět trošku ozdravil. Postup v časopise (copacabana 3D) byl sice celkem přesný, ale po konzultaci s kadeřnicí jsme se dohodly na opačném postupu - použití doporučených barev, ale promelírování pouze vchrní části hlavy dvoubarevným melírem a na zbytek byla použita tmavší varianta barvy.


Přiznám se, že po prvním zhlédnutí v zrcadle to byl trošku šok - takhle tmavou hlavu jsem ještě nikdy neměla, ale stačilo pár hodin a s novou barvou jsem se sžila. Bohužel mě výsledek nenapadlo hned vyfotit a tak přikládám fotografii po 2. umytí, kde už zapracovalo trošku sluníčko a taky pomocí "modrého šamponu" jsem docílila trošku světlejšího odstínu, který hází moc hezké odlesky. Jak vidíte vlásky se mi zase čile vlní. S tmavší blond mi začaly slušet nové barvy, a tak jsem si trošku obměnila šatník, teda alespoň jsem se měla nač vymluvit :-)


Chystáte se také na změnu? Nechte se inspirovat jako já a nebojte se říct kadeřníkovi co chcete. Pro inspiraci přikládám další varianty melírů a prosvětlovacích technik balejáž Copacabana (pro lepší čitelnost si fotografie rozklikněte).
fotografie copacabana byly použity z of.webu L´oreal, popis technik převzaty z časopisu hair
Share on Google Plus

About Unknown

Pořád něco studuji, předělávám, zkoumám, tvořím, vařím, .. prostě se snažím žít v lepším světě, věnovat se svým koníčkům, rodině a občas o tom napsat pár slov .. Vaše Folk

0 komentářů :

Okomentovat

Děkuji za Vaši návštěvu a případné zanechání komentářů. Komentáře jsou moderované, proto prosím o trpělivost než se objeví na místě jakém mají. Folk