DIY, INTERIÉRY, RECEPTY A DALŠÍ NEZBYTNOSTI, KTERÉ PŘINESL ŽIVOT

realita vs. fota z webu (výběr z Manga)


Dnes jsme se zastavily na skok v Mangu Na Příkopech 15 a do oka nám padlo několik kousků, o které se s Vámi chceme podělit. Pár věcí jsme si pamatovaly i z oficiálních stránek a jelikož tyto reklamní fotografie často matou a nedokáží tak dobře nastínit realitu, podělíme se s Vámi, jak vypadají jednotlivé svršky na reklamní fotografii a ve skutečnosti - na ramínku a pak na postavě.


Zřejmě díky teplému slunečnému dni jsme se zaměřili na růžovou, které má tento obchod opravdu zásobu. Původně jsem si šla vybrat cardigian, ale když je tam tolik krásných věcí, tak by byl hřích si je alespoň nevyzkoušet a podělit se i s Vámi. 
Velmi mne překvapily kabinky, v kterých je celý tento počin focen (bohužel mobilem, ale příště se polepšíme, když na ten foťák zase nezapomeneme :-) - zrcadla jsou nalepeny po celé stěně a tvoří roh, takže se opravdu vidíte dokonale. Zářivky by mohly trochu ubrat, v čemž mě utvrdil i výpadek proudu, ale prodavačky v obchodě byly pohotové a po pár minutách pojistky nahodily a my si alespoň pokecaly s ostatními slečnami a dámami ze sousedících kabinek :-) No, ale konec drbům a hurá k jednotlivým úlovkům...

SVETRY:

Relaxed - fit scoop neck jumper 699,- Kč
U tohoto svetru nejvíce odpovídá barva na prostřední fotografii. Ve skutečnosti je ale ještě pastelovější. Je opravdu nádherná! :-) Jeho délka odpovídá reklamní fotografii - k bokům. Na kůži je příjemný a neškrábe.

Knit cardigian 999,- Kč

Můj vítězný cardigian! Barva odpovídá fotografii vpravo. Je jemňounce růžová. Pokud si zvětšíte náhled koláže, u prostřední fotografie si všimněte úžasného materiálu - je lehce dírkovaný, ale přitom celkově cardigian neprofoukne a tak je ideální na tohle počasí místo saka, které já nerada.

Lace cardigian 999,- Kč
Dnešní jediné odlehčení od růžové :-) Barva odpovídá u prostřední fotografie. Délka svetříku sahá pod žebra. Fotografie to možná tak nezachytila, ale tento kousek vypadá lépe zapnutý. Krajka je zcela průsvitná, proto se pod ní hodí tílko v bílé barvě. Knoflíčky jsou taktéž potažené krajkou, je to moc hezké, ale při zapínání to jde trochu ztuha :-/

ŠÁTKY:

Po Vero Mode je Mango druhý obchod, který mne dokázal nadchnout šátky. Mají neuvěřitelný výběr. Na první pohled jsem je minula, ale pak jsem se zahrabošila a byla jsem v tom až po uši :-) Do kabinky jsem si jich nabrala co se mi do náruče vešlo. Na internetu jsem pak našla jen polovinu, bohužel jsme nedělaly fotografie s cenovkami, a tak u šátků které nebyly na internetu nejsou ceny, nicméně i tak se všechny pohybují do 499,- Kč.

1.Flowery print scarf 299,- Kč 2.Flower cottton scarf 299,- Kč 3.Circular scarf Africa 449,- Kč

4., 5., 6. na internetu nenalezeno
7. Polkadot scarf 449,- Kč, 8. na internetu nenalezeno

Výhodou focení oblečení je, že si doma v klidu bez emocí prohlédnete co vám jak slušelo. Já při tvoření koláží šátků jsem se rozhodla, že se na 7. a 8. půjdu ještě jednou mrknout, ty barvy mi nedají spát :-) A jaké se líbí Vám?


Share on Google Plus

About Unknown

Pořád něco studuji, předělávám, zkoumám, tvořím, vařím, .. prostě se snažím žít v lepším světě, věnovat se svým koníčkům, rodině a občas o tom napsat pár slov .. Vaše Folk

0 komentářů :

Okomentovat

Děkuji za Vaši návštěvu a případné zanechání komentářů. Komentáře jsou moderované, proto prosím o trpělivost než se objeví na místě jakém mají. Folk